Parkim falas
   WiFi falas
    Lokal
     Dhoma Familjare
     Rreth Nesh

     Mirësevini në BRILANT

     Brilant është një hotel modern me 4 yje që ndodhet në zonën e bukur të Sarandës. në bregdetin jugor të Shqipërisë. Kombinimi i vendndodhjes së shkëlqyer, ambientet e hotelit dhe stafi ynë miqësor, e kanë vendosur hotelin tonë në TOP të zgjedhjes së pushimeve të Sarandës.

     Afër Hotelit

     Parku Kombëtar i Butrintit

     Lumi Kalamas

     Orange Cocktail Bar

     Kontakto
     Jetesë luksoze

     EKSPERIENCE UNIKE KU TË QENDROSH

     Ka një dyqan ushqimore 50 metra nga hoteli, restoranti më i afërt me Mesdheun specialitete është 100 metra larg, ndërsa një klub nate mund të gjendet në një distancë prej 200 metrash. Shërbimet e marrjes me qira të makinave ofrohen nga stafi i hotelit. Qendra historike e Sarandës është rreth 700 metra larg.

     Rezervo Tani Kontakto