Rreth Nesh

Mirësevini në BRILANT

Brilant është një hotel modern me 4 yje që ndodhet në zonën e bukur të Sarandës. në bregdetin jugor të Shqipërisë. Kombinimi i vendndodhjes së shkëlqyer, ambientet e hotelit dhe stafi ynë miqësor, e kanë vendosur hotelin tonë në TOP të zgjedhjes së pushimeve të Sarandës.

Afër Hotelit

Parku Kombëtar i Butrintit

Lumi Kalamas

Orange Cocktail Bar

Eksploroni më shumë
Dhomat Tona

Eksploro Dhomat

Hotel Brilant
Dhomë Dyshe Superiore Me Pamje Të Plotë Nga Deti
1 Krevat 1 Banjë Wifi

Kjo dhomë dyshe përmban një ballkon, tharëse dhe TV me ekran të sheshtë.

Hotel Brilant
Dhomë Dyshe Me Pamje Nga Deti
1 Krevat 1 Banjë Wifi

Kjo dhomë ka hapësirë të bollshme me ajër të kondicionuar me një ballkon me pamje nga deti, minibar, TV satelitor LCD dhe banjo private.

Hotel Brilant
Dhomë Dyshe Me Pamje Anësore Nga Deti Pa Ballkon
2(tek) Krevetë 1 Banjë Wifi

Kjo dhomë dyshe/dyshe përmban ajër të kondicionuar, izolim të zërit dhe tharëse.

Jetesë luksoze

EKSPERIENCE UNIKE KU TË QENDROSH

Ka një dyqan ushqimore 50 metra nga hoteli, restoranti më i afërt me Mesdheun specialitete është 100 metra larg, ndërsa një klub nate mund të gjendet në një distancë prej 200 metrash. Shërbimet e marrjes me qira të makinave ofrohen nga stafi i hotelit. Qendra historike e Sarandës është rreth 700 metra larg.

Galeria jonë Kontakto